Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Návod na použitie podomietkovej batérie

Návod na použitie podomietkovej batérie

Podomietkova SK

Manuál na inštaláciu, údržba a starostlivosť o podomietkovú batériu

 NÁVOD NA INŠTALÁCIU ÚDRŽBA BATÉRIE SK

PODOMIETKOVÁ BATÉRIA

    ODPORÚČAME INŠTALÁCIU BATÉRIÍ VYKONÁVAŤ ODBORNÍKOM NA VODOINŠTALÁCIU

POZNÁME :

 BATÉRIA S DVOMI VÝVODMI – NAJČASTEJŠIE PREVEDENIE – NA TAKÚTO BATÉRIU SA NAPÁJA NAPÚŠŤANIE CEZ VÝTOKOVÉ RAMENO A RUČNÁ SPRCHA /OVLÁDANIE.

 BATÉRIA S TROMI VÝVODMI –VÝTOKOVÉ PODOMIETKOVÉ TELESO S OVLÁDANÍM, RUČNÁ SPRCHA A HLAVOVÁ SPRCHA

 MONTÁŽ :

 PRI MONTÁŽI NÁSTENNEJ BATÉRIE JE NUTNÉ PRED VYKONANÍM OBKLADOV NAINŠTALOVAŤ PODOMIETKOVÉ TELESO S PRÍVODOM VODY. PO TEJTO INŠTALAČNEJ PRÁCI SA NALEPIA OBKLADY A NA PRÍPOJKY SA UMIESTNIA OCHRANNÉ KRYTY.

 VÝVODY BÝVAJÚ ZÁVITOVÉ – G 1/2

  PO ODPOJENÍ PRÍVODU VODY MÔŽETE ODSTRÁNIŤ STAVEBNÚ ZÁTKU.

  NAJPRV NAMONTUJTE PODOMIETKOVÉ TELESO A PRIPOJTE HO NA PRÍVODY VODY

 TERAZ NAMONTUJTE POMOCOU PRILOŽENÝCH SKRUTIEK OVLÁDACIU PÁKU, NASAĎTE JU NA ŠTVORHRAN NA KARTUŠI A POTOM JU PRISKRUTKUJTE.

 STENOVÝ VÝTOK NASTAVTE PODĽA HĹBKY EXISTUJÚCEJ PRÍPOJKY POMOCOU PREDĹŽENIA KOHÚTIKA. ZMERAJTE HĹBKU OD HORNÉHO OKRAJA DLAŽBY AŽ K ZÁVITU PODOMIETKOVÉHO TELESA. ĎALEJ NASAĎTE EŠTE TESNIACI KRÚŽOK A ZASKRUTKUJTE. POTOM NASKRUTKUJTE PREDĹŽENIE KOHÚTIKA POMOCOU ŠESŤHRANU DO STENOVEJ PRÍPOJKY.

 VÝTOKOVÚ RÚRKU POTOM ZASAĎTE DO OTVORU PREDĹŽENIA KOHÚTA. OTVORTE PRÍVOD VODY A VYSKÚŠAJTE FUNKČNOSŤ A NASTAVENÉ PRIETOKOVÉ MNOŽSTVO.

ÚDRŽBA A STAROSTLIVOSŤ O BATÉRIU :

 CHCEME, ABY VÁM AVALDA PRODUKTY DLHODOBO PRINÁŠALI USPOKOJENIE A PÔŽITOK PRETO NA ČISTENIE NEPOUŽÍVAJTE DRÔTENKY A ČISTIACE PIESKY. TIEŽ NEODPORÚČAME POUŽÍVAŤ ČISTIACE PROSTRIEDKY S OBSAHOM ROZPÚŠŤADIEL A KYSELÍN, PRÍPRAVKY NA ODSTRAŇOVANIE VODNÉHO KAMEŇA, BEŽNÝ OCOT A PRÍPRAVKY S KYSELINOU OCTOVOU. SÚ AGRESÍVNE VOČI POVRCHU – A ZANECHAJÚ VODOVODNÚ BATÉRIU ZÁJDENÚ A POŠKRABANÚ. VZHĽADOM NA TO, ŽE ZLOŽENIE KOMERČNE DOSTUPNÝCH ČISTIACICH PROSTRIEDKOV SA ČASTO MENÍ, NEMÔŽEME ZARUČIŤ, ŽE IM POSKYTNÚ JEMNÚ STAROSTLIVOSŤ, KTORÚ SI BATÉRIE ZASLÚŽIA.

 NA ČISTENIE POUŽÍVAJTE NAVLHČENÚ HANDRIČKU A MALÉ MNOŽSTVO MYDLA, KTORÉ NÁSLEDNE OPLÁCHNITE A UTRITE DOSUCHA. USADZOVANIU VODNÉHO KAMEŇA MÔŽETE PREDÍSŤ VYSUŠENÍM BATÉRIE PO KAŽDOM POUŽITÍ. USADENÝ VODNÝ KAMEŇ MÔŽETE ODSTRÁNIŤ NAPRÍKLAD POMOCOU PRÍPRAVKU GROHCLEAN

 ČISTIACI PROSTRIEDOK STRIEKAJTE NA HANDRIČKU, NIE NA BATÉRIU.

  OPTIMÁLNE PH ČISTIACICH PROSTRIEDKOV BY SA MALO POHYBOVAŤ NA ÚROVNI OD 6 DO 9


ZĽAVA NA VŠETKO- 5% DO 299€ A -10% NAD 300€,

X