Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Kúpa umývadlovej batérie

Kúpa umývadlovej batérie

Ako samotné umývadlo tak aj umývadlová batéria je dôležitou súčasťou celej domácnosti.

Dá sa povedať, že pri umývadle človek svoj deň začína, ale aj končí. Prvé čo urobíme po príchode domov je umývanie rúk, tak isto sa kúpeľňová batéria nevyhne zraku návštevy. Preto výberu novej umývadlovej batérie by sme mali venovať dostatok času.

PhotoRoom 20210817 113441

Výber tej správnej umývadlovej batérie je rovnako dôležitý ako výber umývadla, pretože pri výbere nevhodnej batérie aj to najlepšie umývadlo stráca svoju funkčnosť. Najdôležitejšie je aby batéria bola kompatibilná s umývadlom najmä po funkčnej stránke a až potom po estetickej. Či si skôr vyberiete umývadlo alebo batériu, nie je až také dôležité ako to, aby si spolu sadli — tvarovo, rozmerovo a nakoniec aj vzhľadovo. V tomto prípade platí vyberaj radšej rozumom ako srdcom.

64FCE664 947B 4388 9F59 61B737B64FEC

Rozmer umývadlovej batérie a výpustného ramena by mala byť prispôsobená k rozmeru umývadla. K tomuto problému dochádza najmä pri malých umývadlách, kedy nemáme veľmi na výber z rôznych typov batérií. Taktiež musíme brať do úvahy aj vzdialenosť výtoku a sklon samotnej umývadlovej batérie a musíme dbať na to, aby prúd vody netiekol ďalej ako je výpust umývadla.  Pokiaľ je pri bežnom umývaní rúk všade okolo mokro, voda sa odráža od umývadla, tak ste podcenili práve túto skutočnosť.

AVALDA


ZĽAVA NA VŠETKO- 5% DO 299€ A -10% NAD 300€,

X