Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Starožitné retro batérie v interiéri

Starožitné retro batérie v interiéri

Očarujúca estetika, ktorú predstavuje vintage dekor starožitných batérií, vyvoláva nádych histórie. Tlmené tóny, rustikálne dreviny a jemné zakrivenie historických predmetov vytvárajú relaxačné prostredie, ktoré v interiéri Vašej kúpeľni a kuchyne ocení každý. Celkovo retro štýl interiéru vyvoláva nostalgický pocit. Vašu kúpeľňu vintage batérie premenia na elegantnú kúpeľnú oázu so všetkou nostalgiou vidieckych vibrácií alebo kráľovských sál. Predstavujeme naše obľúbene TOP najpredávanejšie modely, ktoré k sebe farebne a dizajnovo vytvoria ucelený dizajnový interiér kúpeľne a kuchyne:

TOP 1 : Kuchynská a kúpeľňová retro batéria Victoria

Kombinácia nadčasovej viktoriánskej elegancie a rustikálneho vkusu sa spojili a vytvorili set vodovodných stojankových batérií Victoria. Elegantne navrhnuté kovanie, elegantne klenuté výlevky a pákové rukoväte z mosadzného materiáu vytvárajú skutočné indikátory Vintage Luxusu. Tento set sprostredkúva nadčasový dizajn očarený prvkami zo začiatku 20. storočia , aby bola krásnym výrazným kúskom, ktorý sa spája s vaším tradičným dekorom.

TOP 2 : Starožitná retro vintage sprchová batéria Emmelin a Eufrózia

Starožitné kúpeľňové batérie môžu prispieť k jedinečnému, autentickému dobovému dojmu v každom priestore kúpeľne. Mosadzná starožitná retro sprchová batéria Eufrózia ponúka 7 variant kombinácií, ručné kohútiky, zdobené porcelánové páčky alebo pohodlná a praktické ovládanie so zmiešavačom vody. Praktický košík na odloženie šampónov alebo sprchových gélov na tyči retro batérie sú vrcholom praktickosti. Sprchová batéria Emmelin je spojenie funkčnosti a jednoduchosti ovládania páčkou. Na výber sú 2 typy hlavice : úzka a hrubá, variácie Vám zaručia, že si vyberiete retro sprchovú batériu presne podľa Vašich predstáv.

TOP 3 : Vaňová retro vaňová batéria Telefón

Trendy retro batérie , ktoré sú zároveň funkčné a praktické vytvoria Pútavé zakrivené rukoväte pozdvihnú dizajn vášho domova na uhladenejší a elitnejší vzhľad. Na výber 2 modely vaňovej vintage batérie s roztečou 15 cm sú dokonalé doladenie retro interéru kúpeľne. Keramické zdobené páčky alebo mosadzné kohútiky na ovládanie sú spojením vidieckeho alebo rustikálneho štýlu kúpeľne.

TOP 4 : Kuchynská retro mosadná batéria Diana

Ozdobte svoj domov elegantnýmia hlavne praktickými vlastnosťami batérie Diana. Nechajte svoju myseľ zablúdiť do potulných kopcov a zelene francúzskeho vidieka. Vyťahovacia hadica horného výpustu vytvára dokonalú mosadznú batériu vhodnú do každen retro domácnosti. Mierne zakrivenie týchto kovových rukovätí nadol vytvára ženskejšiu mystiku a skrášľuje vintage domov. Predstavuje sa dokonalé spojenie európskej antiky a súčasnej výroby.

TOP 5 : Vintage Antik mosadzné kúpeľňové doplnky

Vintage Antik kolekcia luxusných retro doplnkov do kúpeľne ponúka výhodnú cenu a prepracovaný dizajn. Variácie 17 druhov doplnkov ponúka dokonalé vyskladanie háčikov, držiakov, mydelničiek na tuhé a tekuté mydlo podľa Vašich predstáv.

Navštívte našu kategóriu Starožitné batérie a ponorte sa do vintage štýlu.

Silvia z Avalda.sk


ZĽAVA NA VŠETKO- 5% DO 299€ A -10% NAD 300€,

X